Fiyat Politikası Değişikliği

  • Thursday, 17th May, 2018
  • 18:21pm
Merhaba,

BurtiNET İnternet Hizmetleri; 2012'den beri Türkiye'nin en çok tercih edilen WHMCS Modül firması olarak sizlere hizmet sunmaktan onur duyuyoruz. Gün aşırı lisanslama sistemimizde dış alışlardan aldığımız zamlar maalesef ki maaliyetimizi zorlamaktadır. Artık ömür boyu modül hizmet fiyatlarımızın daha farklı olduğunu ve ekstra her işlem için $10 maaliyet koymamız gerektiğini iOnCube fiyat politikasının değişikliğinden dolayı sizinle paylaşmak zorundayız.

iOnCube tarafından yapılan açıklama;

Important: Pricing of the Online Encoder has changed

As of 30 April 2018, the way Online Encoding job costs are calculated has changed. This is due to our payment provider no longer accepting payments made for systems which make use of 'stored credit' (Online Encoder credits). The new system works on a per job cost basis rather than debiting units from a stored amount.

No existing credits will be lost and if an account has a positive credits balance then those credits will continue to be used until insufficient credits are available.


BurtiNET yeni fiyat politikası 30 gün içerisinde açıklanmış olup tüm müşterilerimize anlayışları için teşekkürlerimizi sunarız.

*Fiyat politikamız tamamen elimizde olmayan sebeplerden dolayı değişikliğe gidilmeye zorlanmıştır.

Teşekkürler.
<< Geri